ÖZLEM TUNCA İLE DÜNYAYI GEZİYORUM

Dünyayı Geziyorum ile; Milyarlarca insanın oluşturduğu farklı kültürler, farklı yaşamlar  meraklılarıyla buluşuyor. Özlem Tunca ve minik oğlu Yakupcan, gezmeye görmeye fırsat bulamayanlar için dünyanın dört bir yanını ekrana taşıyor. Adeta izleyicilerini dünya turuna çıkarıyor.

DERYA UĞUR ÖNAL İLE GEZGİN

Tv nette yayınlanan bu programla Anadolu’nun dört bir yanına oturduğunuz yerden seyahat edebilirsiniz. Ya da seyahat planlarınızı bu programa göre yapabilirsiniz.

YILDIZ YAKAR İLE GEZMEK OLSUN

Her hafta yapımcısının ona verdiği parayla İstanbul’u keşfe çıkan, yaşa, dışarı çık, hayatın tadını çıkart… Paranız olsun olmasın amacınız yeter ki gezmek olsun diyen Yıldız Yakar, arabasını, cebindeki parayı, bir kenara bırakıyor ve gezmeye başlıyor.

TRT GEZİ ARŞİVİ-GEZELİM TOZALIM, GEZELİM GÖRELİM, ZAMANIN TANIĞI

CNN TÜRK GEZİ ARŞİVİ– HAYAT GEZİNCE GÜZEL

MEHMET YAŞİN İLE YOL ÜSTÜ LEZZET DURAKLARI

Lezzet avcısı Mehmet Yaşin “Lezzet Durakları”nda, Türkiye ve yurt dışında farklı lezzetlerin peşinden koşuyor ve damak çatlatan tatların sırrını açıklıyor.

AYHAN SİCİMOĞLU İLE RENKLER

Sicimoğlu’nun sempatik tavırları ile bir şehri her yönüyle ele aldığı programı “’Ayhan Sicimoğlu ile Renkler”’ Bloomberg HT’de izleyicisiyle buluşmaya devam ederken bir yandan dünya mutfağını keşfettiği “’Gastronomi Maceraları”’ programıyla bize yepyeni lezzetler tattırıyor. SicimoğluRenkler‘de dünyanın herhangi bir kösesinde, herhangi bir kılıkta izleyici karşısına çıkarken herhangi bir mekânı, o yörenin yemeklerini eşsiz sunumuyla adeta yaşatıyor.

GÜLHAN’IN GALAKSİ REHBERİ

Gülhan Şen’in enerjik tavırları ile kısa sürede sevilerek izlenen gezi programlarından biri haline gelen Gülhan’ın Galaksi Rehberi, uzun yıllar birlikte dünyanın dört bir yanını keşfe çıktığımız televizyon programlarından biriydi. Öyle ki program sayesinde daha önce görmediğimiz hatta belki hakkında pek bir şey bilmediğimiz ülkeler, şehirler ve buralarda yaşayanlar hakkında çok şey öğrenmiş olduk.

SERDAR KILIÇ İLE DOĞADA TEK BAŞINA

Doğa bilimci Serdar Kılıç’ın hayatta kalma mücadelesine tanık olduğumuz Doğada Tek Başına, ülkemizin en yeşil yerlerini seyrederken aynı zamanda doğa hakkında birbirinde ilginç bilgiler öğrendiğimiz programlardan biri oldu. Tam bir doğa aşığı olan Kılıç, kolay ateş yakmaktan, yenebilir böcek ve bitki türlerine kadar pek çok deneyimi hayatımıza kattı.